1. Підключення до Інтернет мережі відбувається шляхом прокладки кабелю UTP cat5e по внутрішньо-будинковим каналам від обладнання оператора до обладнання або ж розподільчої мережі абонента.
2. Для підключення Інтернет мережі абонент повинен надати повністю справне обладнання (роутер, ПК, ноутбук). При наявності розподільчої мережі вона може бути використана тільки у випадку її повної справності та відповідності стандартам.
3. Перелік робіт, які виконуються в приміщенні абонента:
- Ввід кабелю в квартиру через технічний отвір, телекомунікаційну трубку, якщо таких немає, то монтажник просвердлює отвір, керуючись вказівками абонента (погоджуючи з абонентом) та правилами і нормами по виконанню робіт. Монтажник не несе відповідальності за пошкодження прихованих кабелів прокладених не по проекту або ж не по нормам будівництва.
- Монтажник не виконує косметичних робіт в приміщенні абонента, таких як прокладка кабелю в коробі, кріплення кабелю до стін, плінтусу, тощо.
- В приміщення абонента заводиться до 15 метрів кабелю та обжимається роз’ємом типу RJ45 для підключення в обладнання абонента (понад 15 метрів оплачується окремо по прейскуранту).
- Монтажник/інженер налаштовує абоненту роутер або ПК, та надає практичні вказівки по налаштуванню іншого обладнання. При бажанні абонента збільшити об’єм проведення робіт викликається сервісний інженер і роботи оплачуються згідно з прейскурантом.
4. Монтажнику заборонено виконувати роботи в приміщені абонента, які не вказані в прейскуранті.
До нестандартного підключення відноситься виконання робіт з монтажу кабелю UTP cat5e для підключення абонентів в приміщеннях нежитлового фонду, приміщеннях житлового фонду переобладнаних під офіси, тощо. До нестандартних підключень також відносяться багатоповерхові квартири без облаштованих каналів для прокладки кабелю.
У випадку нестандартного підключення існує можливість відмови від виконання робіт в зв’язку з відсутністю технічної можливості.