1. Підключення до Інтернет мережі відбувається шляхом прокладання по опорам оптичного кабелю від найближчої оптичної муфти оператора до будинку абонента.
2. Для підключення Інтернет мережі абонент повинен надати повністю справне обладнання (роутер, ПК, ноутбук). При наявності розподільчої мережі вона може бути використана тільки у випадку її повної справності та відповідності стандартам.
3. Перелік робіт, які виконуються на території абонента:
- Проведення оптичного кабелю до будинку абонента від найближчої до будинку абонента опори, та закріплення кабелю до стіни будинку абонента. Місце закріплення кабелю визначає монтажник-кабельник, та погоджує з абонентом. Усунення перешкод, що заважають прокладанню кабелю забезпечує абонент.
- У стіні будинку просвердлюєтся отвір, через який оптичний кабель проводиться у будинок та підключається до медіаконвертора/ONU. Місце встановлення медіаконвертора/ONU визначає монтажник-кабельник, та погоджує з абонентом. Підключення медіаконвертора/ONU до мережі 220В забезпечує абонент. Монтажник не несе відповідальності за пошкодження прихованих кабелів прокладених у стінах будинку.
- До медіаконвертора/ONU підключається до 15 метрів кабелю UTP та обжимається роз’ємом типу RJ45 для підключення в обладнання абонента (понад 15 метрів оплачується окремо по прейскуранту).
- Монтажник не виконує косметичних робіт по прокладанню кабелю, таких як прокладка кабелю в коробі, кріплення кабелю до стін, плінтусу, тощо.
- Монтажник/інженер налаштовує абоненту роутер або ПК, та надає практичні вказівки по налаштуванню іншого обладнання. При бажанні абонента збільшити об’єм проведення робіт викликається сервісний інженер і роботи оплачуються згідно з прейскурантом.
4. Монтажнику заборонено виконувати роботи в приміщені абонента, які не вказані в прейскуранті компанії.